Mystery box LUXURY

Chceš naprostý unikát, který nebude mít žádná jiná žena?

Prádlo na míru pro opravdové bohyně! 

Umělecké dílo mezi spodním prádlem? Ale tak komfortní a nositelné, že ho nebudeš chtít sundat?

Bude to tak trochu překvapení, ale Ty mi dáš vědět oblíbené barvy, oblíbené materiály a Tvůj záměr, v čem si přeješ, aby Tě prádlo podporovalo.

Jen tak pro příklad Ti dám pár tipů s jakými záměry za mnou chodí ostatní zákaznice:
 
Podpora ženství
Prohloubení sexuality
Schopnost umět se dát na první místo
Více energie v životě
Posílení empatie atd.

To jsou jen příklady pro jaké záměry jsem prádlo tvořila. 

Tvůj komplet bude jeden jediný na světě!

Žádná žena nebude mít ten stejný. 
Nejluxusnější modely z mé dílny.

39 000 Kč
Skladem

Už tě nebaví škrtit se v kosticích, potit se v polyesteru? 

Chceš zažít to úžasné pohodlí v luxusním prádle šitém na míru z těch nejkvalitnějších přírodních materiálů? 

Chceš se cítit sebevědomě kdykoliv prádlo oblékneš? 

Chceš pocítit ten sexapeal, který z tebe bude zářit? 

Léta navrhuji prádlo na míru pro všechny velikosti vašich úžasných těl. Je jedno jestli máš prsa velká nebo malá či každé jiné. V tom je to kouzlo tvorby na míru, prádlo vždy skvěle padne! 

Nabízím možnost fittingu na dálku nebo osobně u mě ve studiu v Poděbradech.

Osobní fitting u mě ve studiu.

O tvých potřebách si popovídáme přímo u mě ve studiu v Poděbradech. Dáme si spolu kávu nebo čaj, vše v klidu probereme, co si představuješ, co potřebuješ. Pokud neznáš materiály ze kterých tvořím, tak ti je představím a dám ti je osahat. Dokonce si přímo na místě můžeš některé kousky na sobě vyzkoušet. Ucítíš na vlastní kůži, jak jsou materiály dokonalé s jak tě barvy umí rozzářit.  

Vybereme spolu to pravé řešení pro Tebe, jaké barvy ti budou nejvíce slušet a které materiály ti budou nejpříjemnější. Jaké kousky prádla pro jaké příležitosti potřebuješ. Můžeme spolu naplánovat o postupnou obměnu tvého spodního šatníku. 

Co vše si u mě můžeš objednat? 

Podprsenky, braletky, kalhotky, tílka i noční košilky kimona a legíny. 

Ženy, které ode mě mají prádlo na míru, se mohou stát členkami Gold club.

 

Nevadí, že zatím nevíš, kdy budeš mít čas na fitting, koupí fittingu máš místo rezervované a čas na vyčerpání máš celý rok. 

Pokud se rozhodneš, že místo osobního fittingu, chceš fitting na dálku a naopak, je to možné vyměnit. 

Neboj se toho i pokud jsi z daleka a je pro tebe náročný osobní fitting. Za ta léta mám fitting na dálku dovedený k dokonalosti a nemusím tě vidět osobně. 

Jak vypadá Fitting na dálku? 

Mám přesný návod, co kde změřit a jak se vyfotit. Mám už vaše míry za ty roky v oku, takže na fotkách často poznám, jestli jsi měřila správně. 

Pak se spojíme přes whats-up. Dohodneme detaily ohledně střihů, materiálů a barev. Ještě si tě pro jistotu prohlédnu. Neboj nemusíš se svlékat, stačí mě vidět tě v oblečení. 

Co dělat pokud ti prádlo nebude sedět? 

Mám velkou procentuální úspěšnost, kdy prádlo padne na první dobrou. Většinou jsou při tvorbě na míru oděvů v zakázkovém krejčovství potřeba 3 – 4 zkoušky. U mě to zvládneme na poprvé nebo je potřeba doladit jen drobné úpravy. Tudíž s jednou zkouškou. 

Pokud máš fitting na dálku a bydlíš v zahraničí, tak se neboj, zasíláme po celém světě. Samozřejmě nejpohodovější to mají všechny strany v rámci EU.

Kód Kód: 1491
Kategorie: Spodní prádlo na míru

Jsem módní designerka Bára Severin a již řadu let osvobozuji ženy od svazujícího, nepadnoucího spodního prádla a přinášim jim řešení pro jejich pohodlí, krásu a přirozenou sexualitu. Navrhuji a vytvářím modely přesně na míru, dokonale padnoucí, bez nezdravých kostic, z těch nejlepších materiálů jako jsou Bio bavlna, bambus, merino vlna a nejkvalitnější krajka. Prádlo je šité v České republice. Více informací najdete v článku Můj příběh.

Zpět do obchodu