Jak přijmout bohatství do života - Money mind set

Děláš boží věci, víš, že máš potenciál, tvoji klienti tvoji tvorbu milují?

A přesto máš stále pocit, ze musíš obracet každou korunu, že stále na něco nemáš, že tvé sny jsou nedosažitelné, čekáš AŽ se budeš mít líp a dochází ti trpělivost?

V tomhle bodě jsem byla taky, před lety. Boží produkt, díra na trhu. Zákaznice spokojené a přesto hojnost, jak kdyby stále nepřicházela.

A tak jsem se tomu podívala trochu na zub. Ne tím, že bych začala dělat víc, ale šla jsem na to chytře a to mě vystřelilo tam, kde jsem dnes.

Teď je čas podělit se o to s dalšími tvůrkyněmi!

Proto tě zvu na poslech transformačního videa, kde ti dám konkrétní tipy, jak si pozvat bohatství do života, které můžeš začít okamžitě praktikovat a svoji situaci změnit teď hned!

Otevřeš svoji mysl, své konto i svůj život hojnosti. 90 minut nabitých informacemi včetně silných AHA momentů, které změní nastavení tvojí mysli.

Video je v soukromé FB skupině a ty máš díky tomu prostor na doplňující otázky v příspěvcích pod videem, kde ti odpovím. 

 

990 Kč
Momentálně nedostupné

Nadupané vysílání pro všechny tvůrkyně, designerky či umělkyně, které už ví, že si zaslouží pro sebe to nejlepší, ale zatím neví jak na to. Posuneš svůj Money Mind set, získáš konkrétní tipy, které začneš okamžitě aplikovat ve svém životě i ve svém podnikání. 

Pozvánka s přístupem a linkem Ti přijde na e-mail uvedený v objednávce.

Kód Kód: 1413
Kategorie: Splň si své sny
Zpět do obchodu